O mnie

Nigdy nie lubiłem bezpośrednio się opisywać. Zawsze sprawiało mi to trudności, jednak czasami nie da się tego uniknąć. A więc tak:

Ja
Aleksander Dux. Jestem dwunastolatkiem, przedstawicielem wymierającego gatunku gimnazjalistów. Moim największym marzeniem jest połączyć największe pasje i pisać o nich zawodowo. te pasje to to czytanie i podróżowanie. Na razie realizuje swój cel prowadząc tego właśnie bloga i pisując do gazetki szkolnej. moim kolejnym hobby jest Jeszcze origami. Ale dość już o mnie, niezależnie od tego, co napiszę będę pod maską blogera.

Mój blog
Bloga założyłem z chęci dzielenia się swoimi wrażeniami z przeczytanych książek i odbytych podróży, by móc polecić lub ostrzec oraz chęci pokazania, że moje pokolenie też czyta książki. Staram się dobrze i w "luźnym" stylu opisywać wszystkie moje podróże (sztywny styl pisania znany z przewodników potrafi znużyć) i dodawać aktualne informacje praktyczne. Prawie wszystkie zdjęcia są robione smartfonem, niektóre zwykłą cyfrówką (tych jest znacznie mniej). Niektóre posty będą odbiegać tematyką od nazwy bloga, a te podróżnicze mogą zawierać fragmenty poświęcone głównie geografii opisywanego tam miejsca (kolejne moje hobby), to mam nadzieję, że są ciekawe i pomocne.

Kontakt
Jeśli masz jakieś pytania, chcesz dowiedzieć się czegoś więcej pisz na travelreadrepeat@gmail.comDziękuję Ci za poświęcenie czasu na przeczytanie zakładki "O mnie"!

Popularne posty

Wspomóż mnie lajkiem!

Obserwuj mnie