Dziecko w Podróży - recenzja portalu

15:30


Czasem szukam ciekawych dla mnie miejsc w Polsce, Europie, czy na świecie, gdzie nienudziłbym się, zobaczył ciekawe dla mnie miejsce. Z pomocą przychodzi mi portal o interesujących podróżach z dziećmi. 
"Dziecko w podróży" jest prawdopodobnie najpopularniejszym portalem w blogosferze podróżnicze dzięcięcej. Nie jest tak jednak bez powodu- jest prawdopodobnie najlepszy.

Można na nim znaleźć bardzo wiele ciekawych rzeczy. Od relacji z podróży z dzieckiem w egzotyczne rejony (nawet pisanej przez dziecko), przez przegląd parków rozrywki, aż do testów gadżetów przydatnych w podróży.
Wiele wpisów jest bardzo bardzo przydatnych. Często inspirują do podróży, można się dzięki nim dowiedzieć bardzo wielu rzeczy. Wielkim walorem relacji z tego portalu jest to, że prawie każda jest z pod innego pióra, więc nie ma szansy ma nudę i powtarzalność w stylach. Przy okazji można także poznać bardzo ciekawy blog!
Oczywiście nie jest tak, że portal ma same zalety (bo nie ma rzeczy idealnej, bez wad). Są artykuły dla mnie lub dla niektórych nie przydatne. Jednak jest ich na tyle mało, że mam zdecydowanie pozytywne odczucia i szczerze polecam "Dziecko w Podróży" i zapraszam was na www.dzieckowpodrozy.pl

You Might Also Like

0 komentarze

Popularne posty

Wspomóż mnie lajkiem!

Obserwuj mnie